Wyniki wyborów

Osoby oraz Listy Ogólnouczleniane wyróżnione na pomarańczowo uzyskały mandaty na kadencję 2022

Wydziałowe Rady Samorządu

Frekwencja – 12,37%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Natalia Dominika Piórkowska 28
1 Adam Jan Pokorski 28
3 Nicole Ciupa 25
4 Karol Dobrzeniecki 23
5 Sara Maruszewska 22
6 Kinga Miklaszewska 20
7 Oliwia Wiktorowska 17
8 Wiktoria Ziemkiewicz 16
Frekwencja – 27,10%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Klaudia Dudkiewicz 147
2 Jakub Jarosz 132
3 Aleksandra Natalia Tekieli 121
4 Tomasz Horodelski 114
5 Patryk Abratkiewicz 111
6 Aleksandra Biały 104
7 Maria Jadwiga Kamińska 82
8 Hubert Grzegorz Duszczyk 78
9 Zuzanna Aleksandra Kuliś 76
10 Weronika Kruk 73
10 Joanna Józefina Wysocka 73
12 Jan Paweł Żurawski 72
13 Julia Jarczewska 71
14 Natalia Zdzieborska 69
15* Bartosz Jan Kowalski 67
15* Gabriela Izabela Madeja 67
17 Patryk Kornacki 66
18 Eliza Karczmarczyk 63
19 Patrycja Józwik 56
19 Weronika Justyna Żak 56
21 Alicja Kłysz 52
22 Brygida Maryla Kowalska 51
23 Adam Konrad Bielicki 48
24 Wiktoria Grzęda 46
25 Iga Kacperska 45
26 Piotr Aleksander Biliczka 44
27 Paulina Szymajda 43
28 Natalia Karolina Leszczyńska 41
* ze względu na wynik z remisem na ostatnich miejscach, do Rady zakwalifikowało się dwoje kandydatów z numerem 15
Frekwencja – 19,96%
Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Filip Mateusz Chołodowski 106
2 Krzysztof Filip Żak 96
3 Michał Marek Rychlewski 94
4 Piotr Karol Banasiak 92
5 Jan Stusio 84
6 Marianna Golińska 79
7 Karolina Pajchel 78
8 Jakub Tadeusz Paklepa 76
9 Weronika Maria Boczar 73
9 Julia Anna Paszkot 73
11 Zofia Anna Zimowska 72
12 Jan Franciszek Królikowski 71
13 Jakub Daniel Szymański 66
14* Hanna Batyńska 62
14* Renata Maria Keller 62
14* Maciej Orłowski 62
17 Agata Walczykowska 57
18 Joanna Liwska 53
18 Mikołaj Tomasz Wyrostek 53
20 Zuzanna Magdalena Godek 52
21 Joanna Felczak 46
* ze względu na wynik z remisem na ostatnich miejscach, do Rady zakwalifikowało się troje kandydatów z numerem 14
Frekwencja – 13,29%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Jan Julian Ulbrych 65
2 Patrycja Lisiecka 52
3 Kinga Paulina Górecka 49
4 Mateusz Dominik Bzduń 48
5 Patrycja Zalewska 45
6 Jakub Stępczyński 39
7 Paulina Wieszczyńska 36
8 Dominika Monika Zapała 28
Frekwencja – 17,44%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Mikołaj Franciszek Cieślak 96
2 Monika Julia Kudelska 94
3 Oliver Simon Dietz 86
4 Zuzanna Maria Lewandowska 85
5 Zuzanna Ewelina Lachowska 81
5 Sara Patrycja Szymańska 81
7 Krzysztof Gil 80
8 Dominika Baran 72
9 Maria Boulaguigue 69
10 Jan Kajetan Marcinowski 58
11 Stanisław Marek Kulczyk 56
12 Adam Kraśniewski 54
13 Weronika Julia Rybińska 46
14 Julia Wojnowska 45
15 Karolina Wiktoria Wasiluk 44
16 Wojciech Barnaba Wiktorzak 32
Frekwencja – 22,93%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Piotr Obst 330
2 Paulina Podpora 288
3 Karolina Kuna 260
4 Michał Leszek Siek 214
5 Mateusz Patryk Gurdała 213
5 Anna Magdalena Przygoda 213
7 Paulina Cieloch 212
8 Aleksandra Dragan 193
9 Ignacy Bartłomiej Prugarewicz 180
10 Ewa Barbara Wojciechowska 179
11 Małgorzata Barbara Kubiak 174
12 Bartosz Biernacki 170
13 Michał Smoliński 167
14 Jakub Niezabitowski 151
15 Erwin Balcerak 148
16 Radosław Jerzy Budek 146
17 Gustaw Wielogórski 141
18 Jelizawieta Micewicz 128
19 Stanisław Królak 127
20 Nikodem Piotr Eluszkiewicz 126
21 Hubert Nowiński 116
22 Zulfa Ali Said Al Dhuhli 104
23 Mateusz Wiesiołek 101
24 Sylwester Kałucki 98
25 Jakub Marcin Kozłowski 98
26 Sunil Sławomir Ratnayake 95
27 Paweł Adam Murdzek 94
28 Łukasz Jakub Nowaczyński 93
28 Mateusz Bogumił Tuzinek 93
30 Jan Jakub Rusak 92
31 Aksa Fatima 89
32 Marcin Jerzy Latawiec 86
33 Kamil Drzewiecki 80
33 Bartłomiej Mikołaj Miłkowski 80
35 Yaroslav Vozlomytel 57
Frekwencja – 5,29%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Mateusz Tomasz Kręzel 77
2 Jan Zubalewicz 69
3 Jagoda Joanna Skolimowska 68
4 Marcin Michał Pietrzak 67
5 Magdalena Nietubyć 62
6 Jakub Bartłomiej Król 60
7 Michał Piotr Foltys 59
8 Emilia Anna Maziarz 56
9 Jan Zubrycki 56
10 Bartosz Kozakiewicz 55
11 Wojciech Stanisław Pachulski 54
11 Dominik Grzegorz Sołtys 54
13 Raman Herasimenka 45
13 Mateusz Jan Szweda 45
15 Rajat Dogra 40
Frekwencja – 33,03%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Tomir Domański 95
2 Kamil Piotr Orzechowski 90
3 Natalia Paulina Wasilewska 77
4 Katarzyna Rembecka 71
5 Daniel Michał Rodak 67
6 Łukasz Sawicki 65
7 Albert Wadim Kowalczys 64
8 Adam Artur Ignaciuk 62
9 Maria Magdalena Glińska 58
10 Filip Aleksander Jakubczak 50
10 Jan Paweł Rawa 50
12 Szymon Mikołaj Lesiak 30
Frekwencja – 25,59%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Aleksandra Anna Karkocha 156
2 Patryk Celiński 149
3 Kacper Chojnacki 148
4 Mateusz Sokoluk 132
5 Arkadiusz Andrzej Uhlig 131
6 Anna Okulczyk 127
7 Julia Dobrowolska 104
7 Ilona Joanna Kamińska 104
9 Mateusz Brzeziński 103
9 Anna Magdalena Ptaszek 103
9 Natalia Wrona 103
12 Jakub Emre Traczyk 101
13 Julia Michalina Krawczyk 99
14 Julia Agata Feliksbrot 98
15 Alicja Wąsik 94
16 Adrianna Monika Gierałtowska 93
16 Grzegorz Lew Sadowski 93
18 Piotr Władysław Polakowski 82
19 Anna Kluczek 79
20 Giulia Frąckiewicz 69
21 Oskar Adam Grzegorski 56
Frekwencja – 17,95%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Jakub Fenert 173
2 Natalia Ewa Sobolewska 144
3 Jan Ksawery Chociaj 117
4 Mikołaj Majchrzak 115
5 Jakub Filip Borek 114
6 Bartosz Kubicki 104
7 Rozalia Helena Bernat 95
8 Gabriela Dobiecka 90
9 Sebastian Rzemiński 85
10 Julia Sobczak 84
11 Aleksander Konca 77
12 Aleksandra Mozolewska 73
13 Wiktoria Maria Witkowska 71
14 Szymon Robert Leszczyński 62
15 Kacper Piotr Śpiewak 56
16 Paweł Świniarski 51
Frekwencja – 52,40%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Kamil Karczmarczyk 119
2 Zuzanna Jóźwik 115
3 Jarosław Zbigniew Wilkowiecki 113
4 Michelle Ingalis 109
5 Michela Agata Chauvin 97
6 Jakub Dekowski 91
6 Jakub Dworczak 91
8 Klaudia Kinga Kopka 87
9 Magdalena Majchrzyk 86
10 Uliana Belyaeva 76
11 Bartosz Gwiazda 75
12 Wiktoria Arciszewska 63
13 Michał Piotr Włosek 62
14 Paulina Szynert 57
15 Olga Skorupa 55
16 Wiktoria Gabriela Skoneczna 52
17 Małgorzata Purta 47
17 Patryk Szczygielski 47
19 Łukasz Dariusz Bełdycki 42
19 Maciej Proniewicz 42
21 Zuzanna Zofia Zalińska 40
22 Jakub Jerzy Rejdych 28
23 Miłosz Oraczewski 26
Frekwencja – 18,92%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Damian Koperski 142
2 Stanisław Piotr Sanek 117
3 Zuzanna Sarnecka 101
4 Julia Skwarek 99
5 Wiktoria Kowalska 90
6 Jan Wiktor Żuk 85
7 Marta Hanna Rajczak 81
7 Kacper Paweł Żółtak 81
9 Kinga Mańkowska 80
10 Karolina Urlich 77
11 Bartosz Michał Sobczyk 76
12 Patryk Sender 74
13 Barbara Gawron 71
13 Adrianna Aleksandra Głuchowska 71
15 Aleksandra Myszkowska 62
16 Aleksandra Anna Derda 35
17 Zuzanna Ewa Miecznikowska 33
18 Cezary Baranowski 25
19 Piotr Aleksander Murakowski 24
Frekwencja – 19,91%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Julia Filipow 32
1 Mateusz Malikowski 32
1 Bartosz Nędza 32
4 Jan Wojciech Morawski 29
5 Julia Kosińska 27
5 Aleksandra Lipińska 27
7 Barbara Maria Ignaczak 23
7 Michał Żmieńko 23
9 Krystian Krzysztof Pacak 21
10 Gabriela Głąb 20
Frekwencja – 30,53%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Jakub Jung 228
2 Martyna Majchrzak 146
3 Renata Teresa Rólkiewicz 142
4 Aleksandra Laura Kulczycka 139
5 Nadia Karolina Kluz 132
6 Aleksandra Felicyta Novák 125
7 Dawid Leszek Poławski 118
7 Aleksandra Wieczorek 118
9 Emma Marie Leveilley 109
10 Łukasz Grabarski 105
11 Zofia Julianna Łągiewka 100
12 Valeriia Yavorovska 99
13 Mateusz Maciej Madej 88
14 Zofia Olender 81
15 Szymon Norbert Tuz 79
16 Aleksander Malinowski 71
17 Piotr Miłosz Wieczorek 65
18 Nicola Daria Kulesza 64
19 Magdalena Wacława Jeczeń 61
20 Adrian Hubert Cieśla 59
21 Igor Maksymilian Staręga 58
22 Stanisław Igor Frelik 53
23 Mateusz Stączek 52
24 Jakub Szewczyk 42
25 Piotr Aleksander Kotynia 41
26 Jan Mariusz Pogłód 40
27 Karina Magdalena Kownacka 38
Frekwencja – 19,96%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Mateusz Hirny 164
2 Daniel Biliński 138
3 Zuzanna Ada Gajewska 137
4 Karolina Barbara Dziekanowska 134
5 Jan Jerzy Palczewski 132
6 Piotr Antoni Siwiński 130
6 Adam Ryszard Woźniak 130
8 Alicja Danuta Jeleń 120
9 Konrad Marek Golec 117
10 Bartosz Wojciech Iwasieczko 116
11 Aleksandra Alicja Kaleta 114
12 Kajetan Ryszard Gorczyca 93
13 Bartosz Michał Zięzio 90
14 Mateusz Andrzej Zadrożniak 89
15* Marta Grzonka 88
15* Jakub Andrzej Nitka 88
17 Adam Juszczyński 62
18 Hadi Youssef 58
* ze względu na wynik z remisem na ostatnich miejscach, do Rady zakwalifikowało się dwoje kandydatów z numerem 15
Frekwencja – 21,86%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Marta Zapaśnik 156
2 Wiktoria Abramczyk 127
3 Julia Maria Wilemska 118
4 Paweł Józef Sasin 107
5 Paweł Łukasz De Mehlem-Barabaś 105
6 Bartosz Stanisław Chmiel 89
6 Emilia Wiktoria Mach 89
8 Honorata Teresa Chołomej 88
8 Marek Mateusz Ćwikła 88
10 Zuzanna Lebuda 73
11 Aleksandra Weronika Gątarczyk 71
12 Igor Siekierzyński 69
13 Weronika Suplewska 67
14 Joanna Zuzanna Kucharczyk 61
15 Zuzanna Maria Dąbrowska 60
16 Jan Jakub Ostolski 58
17 Aleksandra Karolina Borys 54
18 Maciej Aniszewski 53
19 Kinga Kondraciuk 51
19 Alicja Karolina Nakonowska 51
19 Natalia Kinga Osińska 51
22 Rafał Jan Gniazdowski 50
23 Agnieszka Tujko 48
24 Mateusz Kaska 41
25 Szymon Cichal 36
26 Sofiia Milko 32
26 Monika Zofia Modrzyńska 32
28 Filip Stachyra 29
Frekwencja – 19,71%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Jerzy Zygmunt Suski 144
2 Aleksandra Gabriela Grabowska 118
3 Harsh Kumbhani 108
4 Maria Wiktoria Muszyńska 106
5 Małgorzata Julia Pytka 98
6 Wiktoria Kleszczyńska 94
7 Oliwia Klara Borusiewicz 88
8 Maciej Abramowicz 86
9 Mikołaj Stanisław Zbaraski 81
10 Jakub Beniamin Kozłowski 79
11 Oliwia Cyranek 76
12 Maciej Klimek 72
12 Paweł Mariusz Szatan 72
14 Wojciech Wit Halber 69
14 Jakub Mantey 69
15 Radosław Gołębiowski 68
16 Julia Jolanta Szymczak 63
17 Maciej Radosław Furmanek 59
17 Grzegorz Pawlak 59
19 Arkadiusz Chyliński 52
20 Izabela Łukasik 50
21 Amadeusz Klimaszewski 46
22 Filip Piotr Malinowski 42
23 Michał Kołodziej 36
23 Jakub Tadeusz Kosiorek 36
23 Maciej Żabolicki 36
26 Maciej Rafał Smoliński 22
Frekwencja – 14,42%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Dominika Danielczyk 81
2 Agata Maria Oleśniewicz 79
3 Szymon Mróz 78
4 Urszula Lis 75
5 Piotr Jóźwiaczuk 74
6 Damian Kamiński 67
6 Natasza Malik 67
6 Jan Franciszek Przybysz 67
9 Hubert Andrzej Łukawiecki 66
10 Dominik Sebastian Mucha 63
11 Magdalena Drewnowska 58
11 Jakub Fryderyk Kamiński 58
13 Saveena Augustyniak 55
14 Agata Elżbieta Ludjan 52
15 Ohad Mehmood 50
16 Daniel Borkowski 42
17 Mateusz Maciej Sawicki 41
18 Paweł Ireneusz Szymański 37
19 Hubert Ziemowit Sałuch 35
19 Wiktoria Zofia Twardosz 35
19 Mateusz Jakub Wyporski 35
22 Bartosz Maciej Rumiński 32
23 Igor Janusz Czerwiński 24
24 Grzegorz Antoni Długopolski 19
Frekwencja – 11,15%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Maksymilian Feliks Pobrotyn 55
2 Adam Pietrusiewicz 54
3 Aleksander Czwarno 52
3 Kinga Grzesik 52
4 Patryk Niedziółka 46
5 Adam Piotr Dewiński 43
6 Patryk Julian Hajduk 42
6 Jakub Tołczyk 42
8 Kacper Wolszczak 41
9 Arnold Njenga Muchene 37
10 Paweł Piotr Wiącek 36
11 Jakub Patryk Jarecki 35
Frekwencja – 26,85%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Anna Barbara Zakrzewska 116
2 Alicja Wojtowicz 115
3 Weronika Kot 102
4 Gabriela Szumowska 100
5 Natalia Sobol 95
6 Klaudia Prochacka 90
7 Mateusz Wężyk 86
8 Natalia Szczygieł 84
9 Alicja Danuta Bryguła 81
10 Marcel Olaf Zaramski 79
11 Natalia Adamczyk 69
11 Karol Marek Mataczyno 69
13 Antoni Hubert Mordka 66
14 Dawid Sadowski 65
15 Aleksandra Wójcik 57
16 Aleksander Konikowski 52
16 Patryk Jonasz Syga 52
18 Aleksander Luma 51
19 Aleksandra Magdalena Szubertowska 48
20 Magdalena Maria Czerniszewska 45
21 Mateusz Jędrzej Nowacki 44

Rady Mieszkańców

Frekwencja – 36,20%
Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Oktawian Józef Poniatowski 144
2 Milena Aleksandra Chałupka 138
2 Dominik Suligowski 138
4 Magdalena Gapińska 136
5 Dorota Suligowska 135
6 Artur Jakub Jankowski 124
7 Jakub Krasny 122
8 Kamil Kowieski 112
9 Mykyta Vovk 98
10 Kinga Katarzyna Iwaszkiewicz 57
11 Maciej Kilarski 55
12 Jakub Dworczak 43
13 Michał Piotr Włosek 38
Frekwencja – 39,39%
Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Adam Konrad Bielicki 80
1 Anna Floryszczyk 80
3 Damian Koperski 79
4 Bartosz Kubicki 71
5 Kanstantsin Bely 69
6 Patryk Niedziółka 68
7 Paweł Krzysztof Krzewiński 66
8 Piotr Karol Banasiak 61
8 Agata Jakubiak 61
8 Julia Skwarek 61
11 Klaudia Dudkiewicz 60
11 Paweł Świniarski 60
13 Łukasz Spiżewski 55
14 Stanisław Piotr Sanek 54
15 Łukasz Biedrowski 53
16 Krzysztof Sebastian Dulęba 52
17 Karolina Anna Białczak 49
18 Hubert Głusek 45
19 Jan Wiktor Żuk 43
20 Yousef Ahmad Aziz Khan 42
21 Wiktor Ryszard Targański 38
22 Cezary Baranowski 26
Frekwencja – 23,87%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Łukasz Gierczak 51
2 Aliaksandra Shuliakouskaya 45
3 Karol Dzieżyk 44
4 Jakub Glinka 41
4 Albert Kłys 41
6 Michał Suchocki 39
7 Artur Ciąpała 37
8 Mikołaj Adam Maciejewski 33
9 Weronika Julia Rybińska 31
Frekwencja – 34,25%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Aliaksandra Shmyk 79
1 Mateusz Andrzej Zadrożniak 79
3 Wojciech Ostrowski 68
4 Viktoriia Vlasenko 56
5 Damian Rakus 50
6 Wiktoria Borys 49
7 Kajetan Jakub Pajor 47
8 Kamil Marek Ugniewski 39
9 Kateryna Cherepenina 38
Frekwencja – 31,67%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Bartosz Zygmunt Wychowałek 59
2 Michelle Ingalis 52
3 Zofia Maria Mróz 43
4 Bartosz Gwiazda 41
4 Magdalena Majchrzyk 41
6 Kamil Karczmarczyk 40
7 Anton Dolbik 36
Frekwencja – 35,11%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Aleksandra Majewska 92
2 Julia Szełomow 85
3 Adam Sudoł 82
4 Bartosz Jusiak 77
4 Jakub Piotr Rybałko 77
6 Wojciech Andrzej Pacześniak 74
7 Paweł Kotiuk 73
8 Ijazullah Ibadullah 70
9 Piotr Miłosz Wieczorek 68
10 Mikołaj Andrzej Rokicki 66
11 Marek Szymon Nowakowski 64
12 Kamil Matysek 63
Frekwencja – 16,07%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Zuzanna Ada Gajewska 16
2 Szymon Mróz 15
3 Damian Kamiński 14
4 Rafał Pietrynko 13
5 Konrad Mysza 12
Frekwencja – 70,46%
Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Paulina Pazdrak 68
1 Michał Zbiciak 68
3 Monika Maria Mazur 67
4 Natalia Insadowska 66
5 Kacper Piasecki 63
6 Daniel Biliński 55
7 Kornel Jacek Prystupiuk 47
8 Karina Karolina Tomborek 39
9* Łukasz Dumański 35
9* Michał Salej 35
11 Yelyzaveta Liubonko 19
12 Wojciech Zbigniew Bukowski 14
* ze względu na wynik z remisem na ostatnich miejscach, do Rady zakwalifikowali się obaj kandydaci z numerem 9
Frekwencja – 48,99%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Jan Julian Ulbrych 52
2 Kamil Kruszewski 49
3 Nicole Ciupa 36
4 Natalia Dominika Piórkowska 28
4 Sylwia Janina Sołowińska 28
6 Grzegorz Bieńkowski 24
6 Adam Jan Pokorski 24
8 Dominika Monika Zapała 23
Frekwencja – 35,08%

Nr Imię i Nazwisko Liczba głosów
1 Paweł Bohdanowicz 120
2 Wiktoria Abramczyk 89
3 Anna Łabęda 88
4 Adrian Urbański 77
5 Anna Kutsakovska 74
6 Weronika Julia Gil 68
7 Szymon Cichal 61
7 Artur Krzysztof Góralczyk 61
9 Piotr Leszek Bednarski 60
10 Uladzislau Turanski 57
10 Arkadiusz Dominik Zając 57
12 Kacper Figura 55
13 Anna Urszula Bednarska 54
14 Ohad Mehmood 52
15 Franciszek Jan Dreziński 50
16 Maciej Rafał Smoliński 47
17 Eryk Artur Muchorowski 43

Listy Ogólnouczelniane

Frekwencja - 13,03%

Zasady Wyborów do Organów SSPW -> Ordynacja Wyborcza  Reguły Samorządu Studentów -> Regulamin SSPW Harmonogram Wyborów -> Uchwała o Terminarzu Wyborczym
  1. Wybory do Organów SSPW są powszechne, tajne, wolne i równe. W przypadku WRS i RM także bezpośrednie, natomiast w przypadku LO – pośrednie.  
  2. Jako student PW możesz się zgłosić kandydaturę do: 
    • jednej WRS, jeśli Jesteś studentem danego wydziału,  
    • jednej RM, jeśli Jesteś mieszkańcem danego Domu Studenckiego,  
    • do Parlamentu jako jedna LO, jeśli Jesteś przewodniczącym (lub posiadasz od Niego upoważnienie) organizacji działającej na PW.  
  3. Zgłaszanie kandydatur odbywa się w dniach 18-31.10.2021 r. i polega ono na prawidłowym wypełnieniu Formularza Zgłoszeniowego. Zgłoszenie wymaga zalogowania się, wykorzystaj w tym celu konto studenckie w domenie pw.edu.pl. Po wypełnieniu formularza dostaniesz maila z potwierdzeniem o zgłoszeniu kandydatury. Jeśli chcesz zgłosić się zarówno do WRS i jaki do RM, musisz wypełnić formularz dwa razy. 
  4. Miano kandydata możesz uzyskać dopiero po Ogłoszeniu List Kandydatów, które nastąpi 3.11.2021 na stronie systemu SOWA.  
  5. Po Ogłoszeniu Listy Kandydatów zyskujesz numer, który będzie przypisany do Ciebie na liście w głosowaniu.  
  6. Warto promować się w trakcie kampanii wyborczej (03-14.11.2021) jednak zgodnie z zapisami §19, 20 Ordynacji Wyborczej SSPW.  
  7. Głosowanie odbywa się w dniach 15-21.11.2021 r. przez system USOSweb PW.  
  8. Oficjalne wyniki wyborów zostaną udostępnione 28.11.2021 r. również na stronie systemu SOWA.
  9. Obserwuj wydarzenie Wyborów na Facebook oraz stronę SOWA (wybory.sspw.pl). Będą się tam pojawiać istotne informacje o wyborach.  
  10. W razie problemów możesz się zgłosić do jednostki, do której kandydujesz lub bezpośrednio do Uczelnianej Komisji Wyborczej (ukw@samorzad.pw.edu.pl) 
W razie pytań czy problemów skontaktuj się z Uczelnianą Komisją Wyborczą -> ukw@samorzad.pw.edu.pl