„Złota Kreda” jest nagrodą, poprzez którą my studenci doceniamy najlepszych
i najbardziej przyjaznych nam nauczycieli akademickich na każdym z wydziałów.

„Złota Kreda” przyznawana jest na każdym wydziale w dwóch kategoriach: „najlepszy prowadzący wykłady” oraz „najlepszy prowadzący ćwiczenia/laboratoria/projekty”. Każdy może oddać swój głos w trakcie plebiscytu prowadzonego na jego wydziale. Warto by osoby mające szczególny wkład w naszą edukację zostały wyróżnione spośród grona wszystkich nauczycieli akademickich naszej Uczelni.

Zwieńczeniem konkursów wydziałowych jest Gala "Złotej Kredy", podczas której na forum całej Uczelni przedstawiani są nauczyciele „piszący Złotą Kredą”. Nie można zaprzeczyć, że jako najliczniejsza grupa wśród całej społeczności naszej Uczelni, nasz głos nie może zostać pominięty. Właśnie po to, by nasza opinia pozostała na dłużej w pamięci, Komisja Dydaktyczna SSPW, przy współpracy z jednostkami Samorządu na wydziałach wprowadziła nagrodę „Złotej Kredy”, oraz Galę "Złotej Kredy”. Uroczysta gala z udziałem laureatów konkursów wydziałowych tradycyjnie odbywa się w trakcie głównego dnia obchodów Dnia Politechniki Warszawskiej – 15 listopada.

Utworzono: sob., 2013-09-28 09:42
Ostatnia aktualizacja: czw., 2018-10-18 15:26

Powiązane aktualności

Oceń swoje zajęcia

Oceny zajęć i prowadzącego dokonuje się w ostatnim miesiącu trwania zajęć w danym semestrze.

Zaproszenie do udziału w badaniu EUROSTUDENT VI

EUROSTUDENT VI to kolejna edycja międzynarodowego projektu badawczego, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 12. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st.

Ogólnopolski konkurs Kół Naukowych - KoKoN!

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych.