Co to jest STER?

STER – ruchome urządzenie będące częścią jednostki pływającej lub statku powietrznego (patrz: powierzchnie sterowe samolotu), służące zarówno do utrzymywania jak i do zmiany kierunku poruszania się jednostki. Działanie steru wpływa na kątową orientację sterowanego obiektu w przestrzeni [źródło: Wikipedia].

A tak na poważnie STER to zespół trenerów działających przy Samorządzie Studentów Politechniki Warszawskiej.

Jesteśmy Zespołem Trenerów Wewnętrznych Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej (SSPW). Część z nas jeszcze studiuje, a część jest już absolwentami. Wszyscy mieliśmy przyjemność działać w strukturach SSPW i tam zdobywać doświadczenia organizacyjne. Na tym jednak nie poprzestaliśmy. Wykonaliśmy krok dalej i zaczęliśmy dzielić się wiedzą z innymi działaczami. W tym celu odbyliśmy niezbędne szkolenia trenerskie i rozpoczęliśmy działalność szkoleniową.

Co robimy?

Zajmujemy się wspieraniem rozwoju naszych uczestników, poprzez pomoc w analizie potrzeb, przygotowaniu programu oraz prowadzeniu szkoleń. W naszej pracy kierujemy się dobrem naszych uczestników, a także stosowaniem szerokiej palety dostępnych narzędzi nauczania. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania i chętni do współpracy na różnych płaszczyznach.

Jak się do nas odezwać, jeśli chcesz szkolenie?

Zastanów się, czego oczekujesz od szkolenia (np. jakie problemy możemy pomóc Ci rozwiązać, jaka tematyka szkoleń Cię interesuje), a także dla ilu osób chcesz zorganizować szkolenie. Pomyśl o proponowanym terminie (by przygotować szkolenie potrzebujemy minimum 3 tygodnie) i ilości czasu jakim dysponujecie (kilka godzin, dzień, dwa, cały weekend, itp.). Kiedy już będziesz to wiedział, napisz do nas na szkolenia@ster.org.pl lub wyślij zgłoszenie przez naszą stronę www i zakładkę kontakt.

Jak do nas dołączyć?

Rekrutację przeprowadzamy raz w roku. Aby dowiedzieć się o niej więcej szukaj informacji na naszej stronie. Obserwuj nas na facebooku, wtedy na pewno nie przegapisz tej informacji.

Utworzono: czw., 2014-02-06 19:14
Ostatnia aktualizacja: śr., 2018-11-07 16:38