Polibuda.info

Portal Polibuda.info działa już od ponad siedmiu lat i od początku jest tworzony przez studentów – dla studentów. Właśnie dlatego znajdziesz tutaj zawsze aktualne informacje z życia studenckiego. Zapowiedzi wydarzeń, recenzje filmów, relacje z koncertów – to wszystko w dziale Kultura. Mamy także coś dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu wolnego, czyli Sport i Turystyka. Dzięki naszej interaktywnej mapie i Przewodnikowi Warszawskiemu poznasz najciekawsze miejsca w stolicy, a w dziale Foto obejrzysz zdjęcia z najlepszych imprez. Ponadto konkursy, nagrody i dużo, dużo więcej.

Portal: www.polibuda.info

Więcej informacji na: http://wiki.sspw.pl/wiki/Portal_Studencki_Polibuda.info

Telewizja Internetowa TVPW

Studencka Telewizja Internetowa TVPW to jedna z najprężniej działających w Politechnice Warszawskiej organizacji studenckich. Członkiem TVPW może zostać każdy student – niekoniecznie posiadający indeks Politechniki Warszawskiej. Członkowie TVPW z pasją tworzą reportaże o wydarzeniach kulturalnych, naukowych i sportowych odbywających się na terenie Warszawy i nie tylko. Ze swoją kamerą odwiedzili już wiele ciekawych miejsc. Zapewne nie raz uczestnicząc w imprezach na Uczelni będziesz miał okazję spotkać ekipę TVPW przygotowującą relację z wydarzenia. Efekty pracy montażystów, operatorów, reporterów oraz innych osób dbających o funkcjonowanie TVPW na co dzień możesz oglądać na stronie internetowej. TVPW. Kręcimy studentów!

Portal: www.tvpw.pl

Więcej informacji na: http://wiki.sspw.pl/wiki/TVPW

Radio Aktywne

Radio Aktywne jest internetowym radiem studentów Politechniki Warszawskiej i pierwszym akademickim radiem w Warszawie. Zależy im, aby: • Dbać o swoich słuchaczy: rozdają bilety na koncerty, do teatru i inne ciekawe wydarzenia. • Łapać muzyków za język, a słuchaczy za uszy: zapraszają do studia gości i robią wywiady. • Miksować nie tylko muzykę. Są zgraną grupą wielu osobowości o różnych gustach muzycznych i zainteresowaniach. Istnieje tam szereg różnorodnych audycji autorskich, więc każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Ty również możesz do nich dołączyć.

Portal: www.radioaktywne.pl

Więcej informacji na: http://wiki.sspw.pl/wiki/TVPW

Utworzono: sob., 2013-09-28 09:53
Ostatnia aktualizacja: śr., 2018-11-07 16:37