Nauka jest Twoją pasją? Laboratoria i ćwiczenia nie odpowiadają Twojej wizji zajęć praktycznych? Chcesz wyznaczać swoje własne cele? Zacznij działać w Kole Naukowym! Studenci PW, którzy chcą aktywnie zdobywać wiedzę i umiejętności, zrzeszeni są w ponad 100 Kołach Naukowych, co stwarza praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Działają na każdym wydziale i w każdej dziedzinie, dzięki czemu łatwo ich znaleźć. Dołącz do nich!

Członkostwo w Kole Naukowym da Ci masę korzyści: zyskasz szansę by zmierzyć się z prawdziwymi problemami naukowymi i technicznymi, poznasz ludzi podobnych siebie, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich pomysłów, nauczysz się jak pracować w zespole (a być może również jak nim zarządzać), weźmiesz też udział w licznych eventach na uczelni i poza nią. Dla wielu jest to doświadczenie o wiele cenniejsze niż to nabywane w ramach programu studiów.

Wspólnym forum działania wszystkich Kół jest Rada Kół Naukowych. Reprezentuje ona Koła w kontaktach z władzami i administracją uczelni oraz na zewnątrz niej. RKN jest również odpowiedzialna za organizację Puli na Projekty Naukowe, Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "KONIK" i innych wydarzeń, dzięki którym działalność Kół może jeszcze lepiej się rozwijać i zyskiwać na popularności.

Utworzono: sob., 2013-09-28 09:52
Ostatnia aktualizacja: czw., 2018-10-18 11:05

Powiązane aktualności

Oceń swoje zajęcia

Oceny zajęć i prowadzącego dokonuje się w ostatnim miesiącu trwania zajęć w danym semestrze.

Zaproszenie do udziału w badaniu EUROSTUDENT VI

EUROSTUDENT VI to kolejna edycja międzynarodowego projektu badawczego, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 12. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st.

Ogólnopolski konkurs Kół Naukowych - KoKoN!

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych.