Dla Aktywnych

Samorząd

Zgodnie z Regulaminem SSPW, „Samorząd Studentów tworzą wszyscy studenci Politechniki Warszawskiej” (także Ty!).

Organizacje i stowarzyszenia

Działalność w organizacjach studenckich to świetna zabawa. Organizując obozy, targi, czy bale można nauczyć się pracy w grupie, poznać ciekawe koncepcje i niecodzienne pomysły. Poniżej przedstawiamy kilka organizacji i stowarzyszeń działających w PW.

Koła Naukowe

Nauka jest Twoją pasją? Laboratoria i ćwiczenia nie odpowiadają Twojej wizji zajęć praktycznych? Chcesz wyznaczać swoje własne cele? Zacznij działać w Kole Naukowym!

Media SSPW

W Politechnice Warszawskiej działa aż pięć głównych grup medialnych. Miesięcznik kulturalny, portal internetowy, radio, klub filmowo-fotograficzny i telewizja – to media tworzone przez studentów dla studentów. Możesz tworzyć je również Ty!

Jednostki artystyczne

Chcesz śpiewać w chórze, stać się aktorem teatralnym, a może zatańczyć? Grasz na jakimś instrumencie i marzy Ci się granie w prawdziwej orkiestrze muzyki rozrywkowej? Sprawdź, w jaki sposób w Politechnice Warszawskiej możesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne.

Centrum Ruchu Studenckiego

Osobą odpowiedzialną za Centrum Ruchu Studenckiego jest Senator ds. Rozliczeń Jednostek Podstawowych Karol Kaliński.

STER

STER to zespół trenerów działających przy Samorządzie Studentów Politechniki Warszawskiej. Sprawdź, w jaki sposób do nas dołączyć.

Dofinansowanie

Jak otrzymać dofinansowanie na projekt kulturalny w dwóch prostych krokach!

Portal Teatrowo

Strona powstała z myślą o miłośnikach teatru/kina, którzy chcą oglądać spektakle i filmy jeszcze częściej i jeszcze taniej.

Partnerzy