Zaczynasz studia i nie masz gdzie zamieszkać? Uznałeś, że chcesz mieszkać w akademiku? Wynająłeś mieszkanie, jednak szukasz czegoś bliżej Uczelni? Zapraszamy do Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej!

SEKS jest elementem obowiązkowym, jeżeli chcesz uzyskać miejsce w Domu Studenckim Politechniki Warszawskiej.

SEKS – System Elektronicznego Kwaterowania Studentów.

W systemie tym należy wypełnić wniosek w czasie trwania Akcji Kwaterunkowej. Dokładne ich terminarze na ten rok znajdziesz niżej oraz na stronie kwaterunek.sspw.pl. Zastanawiasz się, która Akcja dotyczy Ciebie? Z pewnością Twoje wątpliwości rozwieje poniższa infografika!

Obawiasz się, że nie jesteś w stanie dopełnić wszelkich formalności? Bezpodstawnie!

Komisja Kwaterunkowa stara się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, a na wszystkie wiadomości odpowiedzą Wydziałowe Komisje Kwaterunkowe. Pytania do nich możesz zadać przez wspomniany wcześniej system kwaterunkowy – SEKS. Odpowiedzi spodziewaj się niebawem po zadaniu pytania


Nie dostałeś miejsca w Domu Studenckim podczas Akcji? A może postanowiłeś w ciągu roku akademickiego wprowadzić się do któregoś z nich? Nic straconego!

Przez cały rok masz możliwość otrzymania miejsca w akademiku PW! Wystarczy udać się do Banku Miejsc. Znajduje się on w administracji Domu Studenckiego Akademik (ul. Akademicka 5) i jest otwarty w godzinach 8-15.

Co zrobić, aby dostać miejsce przez Banku Miejsc?

Zgłosić się do niego osobiście z dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość, wypełnić niezbędne dokumenty i… możesz się wprowadzać do akademika!

Utworzono: czw., 2014-03-20 18:58
Ostatnia aktualizacja: śr., 2020-05-13 12:25