Jednostka Imię i Nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Klaudia Stasiewicz
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Bartosz Mateusiak
Wydział Architektury Filip Chołodowski
Wydział Architektury Marianna Golińska
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Emilia Grabowska
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Bartosz Lewandowski
Wydział Chemiczny Anna Podsiedzik
Wydział Chemiczny Katarzyna Klimaszewska
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Weronika Pawlak
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Iga Pawlak
Wydział Elektryczny Aleksandra Kwiatkowska
Wydział Elektryczny Marcin Wiatrak
Wydział Fizyki Katarzyna Kozyra
Wydział Fizyki Paweł Dębowski
Wydział Geodezji i Kartografii Przemysław Bańcer
Wydział Geodezji i Kartografii Michał Wyrzykowski
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Paulina Zawierta
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Wiktoria Filisińska
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Piotr Porada
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Ewelina Gadomska
Wydział Inżynierii Lądowej Jakub Zabawski
Wydział Inżynierii Lądowej Maciej Mikulski
Wydział Inżynierii Materiałowej Klaudia Anuszewska
Wydział Inżynierii Materiałowej Zuzanna Uliasz
Wydział Inżynierii Produkcji Marek Ćwikła
Wydział Inżynierii Produkcji Paweł Sasin
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Renata Rólkiewicz
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Krzysztof Tabeau
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Karolina Gęca
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Eryk Sędkowski
Wydział Mechatroniki Filip Mąkolski
Wydział Mechatroniki Kacper Nowacki
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Michał Rodowski
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Zbigniew Reroń
Wydział Transportu Anna Żytka
Wydział Transportu Bartłomiej Klus
Wydział Zarządzania Stanisław Lewandowski
Wydział Zarządzania Krystian Papierowski
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Kamil Kruszewski
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Arkadiusz Majkowski
Rada Mieszkańców DS Akademik Dominik Suligowski
Rada Mieszkańców DS Babilon Paulina Zielińska
Rada Mieszkańców DS Bratniak-Muszelka Michał Czerniecki
Rada Mieszkańców DS Mikrus Krzysztof Gawin
Rada Mieszkańców DS Pineska - Tulipan Mateusz Chudziński
Rada Mieszkańców DS Riviera Jakub Sikora
Rada Mieszkańców DS Tatrzańska Arkadiusz Kniaź
Rada Mieszkańców DS Ustronie Jakub Jernaś
Rada Mieszkańców DS Wcześniak Dominika Monika Zapała
Rada Mieszkańców DS Żaczek Filip Derba
Rada Kół Naukowych Katarzyna Tutaj
[LO] ENACTUS Politechnika Warszawska Agata Inkielman
[LO] NZS PW Krzysztof Bronikowski
[LO] NZS PW Kinga Helik
[LO] Klub Studencki Amplitron Piotr Harakop
[LO] Klub Turystyk Wszelakiej Dreptak Alicja Wróblewska
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Kuba Gawart
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Jan Paczkowski
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Joanna Ceranka
Przewodniczący SSPW Bartosz Orłowski

Utworzono: wt., 2019-02-26 19:50
Ostatnia aktualizacja: pt., 2020-07-17 17:44