Jednostka Imię i Nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Aleksandra Halicka
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Klaudia Stasiewicz
Wydział Architektury Marta Macheda
Wydział Architektury Mateusz Tchórzewski
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Iga Zyzik
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Emilia Grabowska
Wydział Chemiczny Martyna Hryniewicka
Wydział Chemiczny Katarzyna Klimaszewska
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Maciejewska Gabriela
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Maciej Gąsior
Wydział Elektryczny Zuzanna Przymierska
Wydział Elektryczny Mikołaj Krause
Wydział Fizyki Marta Monikowska
Wydział Fizyki Katarzyna Kozyra
Wydział Geodezji i Kartografii Jakub Dymowski
Wydział Geodezji i Kartografii Tymoteusz Wysocki
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Helena Pape
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Paulina Zawierta
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Andrzej Cecuga
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Rafał Pater
Wydział Inżynierii Lądowej Jakub Zabawski
Wydział Inżynierii Lądowej Kamil Niemirski
Wydział Inżynierii Materiałowej Marek Płatek
Wydział Inżynierii Materiałowej Bartosz Orłowski
Wydział Inżynierii Produkcji Patrycja Harasimowicz
Wydział Inżynierii Produkcji Kacper Wysocki
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Klaudia Pyrsz
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Władysław Olejnik
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Barbara Kominek
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Karolina Gęca
Wydział Mechatroniki Maja Rusak
Wydział Mechatroniki Kacper Nowacki
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Karol Kaliński
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Michał Rodowski
Wydział Transportu Bartłomiej Klus
Wydział Transportu Michał Pasik
Wydział Zarządzania Paulina Pawłowska
Wydział Zarządzania Maciej Rowiński
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Kamil Kruszewski
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Arkadiusz Majkowski
Rada Mieszkańców DS Akademik Dominik Suligowski
Rada Mieszkańców DS Babilon Marcin Orzechowski
Rada Mieszkańców DS Bratniak-Muszelka Michalina Purgat
Rada Mieszkańców DS Mikrus Maria Janczylik
Rada Mieszkańców DS Pineska - Tulipan Sebastian Piwko
Rada Mieszkańców DS Riviera Daria Bronik
Rada Mieszkańców DS Sezam
Rada Mieszkańców DS Tatrzańska Sergiusz Staszczyk
Rada Mieszkańców DS Ustronie Michał Śliwiński
Rada Mieszkańców DS Wcześniak Grzegorz Bieńkowski
Rada Mieszkańców DS Żaczek Jakub Sękulski
[LO] NZS PW Damian Tarasewicz
[LO] NZS PW
[LO] Klub Studencki Amplitron Piotr Harakop
[LO] Klub Turystyk Wszelakiej "Dreptak" Zuzanna Dobrochłop
[LO] Koło Naukowe Energetyków Urszula Dancewicz
[LO] Koło Naukowe Fizyków Magdalena Syposz
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Maciej Momot
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Izabela Fijałkowska
Przewodniczący SSPW Łukasz Gala

Utworzono: śr., 2019-01-16 18:15
Ostatnia aktualizacja: wt., 2019-06-18 21:26