Jednostka Imię i Nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Natalia Koc
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Krystian Dobrowolski
Wydział Architektury Julianna Michalska
Wydział Architektury Marta Olczak
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Patryk Bełcikowski
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Karol Zawada
Wydział Chemiczny Michalina Kołaczyńska
Wydział Chemiczny Maciej Baczewski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Joanna Pudełko
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Paweł Lis
Wydział Elektryczny Filip Kapczyński
Wydział Elektryczny Karol Magier
Wydział Fizyki Aleksandra Bedełek
Wydział Fizyki Adam Kwaśnik
Wydział Geodezji i Kartografii Jagoda Ciozda
Wydział Geodezji i Kartografii Aleksandra Robak
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Anna Granatowska
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Rafał Pater
Wydział Inżynierii Lądowej Anita Chmielak
Wydział Inżynierii Lądowej Filip Jakubik
Wydział Inżynierii Materiałowej Bartosz Orłowski
Wydział Inżynierii Materiałowej Andrzej Chrzanowski
Wydział Inżynierii Produkcji Karolina Gerej
Wydział Inżynierii Produkcji Wiktor Lenarczyk
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Kamil Królak
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Michał Deja
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Lidia Sługocka
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Jan Kacperczyk
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Karolina Gałczyńska
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Maciej Pisula
Wydział Mechatroniki Maja Rusak
Wydział Mechatroniki Przemysław Grenda
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Bartłomiej Mazan
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Karol Komorowski
Wydział Transportu Michał Pasik
Wydział Transportu Tomasz Szabrański
Wydział Zarządzania Weronika Nurzyńska
Wydział Zarządzania Kinga Kalisz
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Mateusz Kowalski
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Kamil Kruszewski
Rada Mieszkańców DS Akademik Rafał Wielogórski
Rada Mieszkańców DS Babilon Katarzyna Dec
Rada Mieszkańców DS Bratniak-Muszelka Paweł Czerniecki
Rada Mieszkańców DS Mikrus Maksymilian Gawin
Rada Mieszkańców DS Pineska - Tulipan Marcelina Tymejczyk
Rada Mieszkańców DS Riviera Joanna Kiesiak
Rada Mieszkańców DS Sezam
Rada Mieszkańców DS Tatrzańska Mikołaj Mazur
Rada Mieszkańców DS Ustronie Justyna Brodzik
Rada Mieszkańców DS Wcześniak Inga Brunka
Rada Mieszkańców DS Żaczek Izabela Kaczmarek
[LO] NZS PW Anita Kulesza
[LO] NZS PW Justyna Łabuś
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Aneta Artych
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Maciej Zieliński
[LO] KS Amplitron Łukasz Krajewski
[LO] Klub Turystyk Wszelakiej "Dreptak" Piotr Rozwałka
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Mariusz Urbański
[LO] UPS Aleksandra Martynowicz
Przewodniczący SSPW Konrad Krawczyk

Utworzono: śr., 2018-02-21 10:20
Ostatnia aktualizacja: wt., 2018-11-06 19:20