Jednostka Imię i Nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Magdalena Gałecka
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Julia Bieleninik
Wydział Architektury Julianna Michalska
Wydział Architektury Marta Olczak
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Maciej Wiśniewski
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Karol Zawada
Wydział Chemiczny Katarzyna Popławska
Wydział Chemiczny Michalina Kołaczyńska
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Jędrzej Ciborowski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Wojciech Niespodziany
Wydział Elektryczny Magdalena Choda
Wydział Elektryczny Jakub Kutyła
Wydział Fizyki Konrad Krawczyk
Wydział Fizyki Adrian Augustowski
Wydział Geodezji i Kartografii Sylwia Gawron
Wydział Geodezji i Kartografii Jagoda Ciozda
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Aleksandra Nowosad
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Agnieszka Tora
Wydział Inżynierii Lądowej Bartosz Orzech
Wydział Inżynierii Lądowej Anita Chmielak
Wydział Inżynierii Materiałowej Karolina Bogdanowicz
Wydział Inżynierii Materiałowej Łukasz Jurgielewicz
Wydział Inżynierii Produkcji Emilia Gnypek
Wydział Inżynierii Produkcji Karolina Gerej
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Adrianna Kissa
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Michał Deja
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Lidia Sługocka
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Jan Kacperczyk
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Maciej Pisula
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Paweł Wałkuski
Wydział Mechatroniki Przemysław Panas
Wydział Mechatroniki Maja Rusak
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Bartłomiej Mazan
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Jan Sławek
Wydział Transportu Tomasz Szabrański
Wydział Transportu Milena Niedbała
Wydział Zarządzania Klaudia Wolska
Wydział Zarządzania Kinga Kalisz
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Karolina Turowska
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Edyta Głowacka
Rada Mieszkańców DS Akademik Rafał Wielogórski
Rada Mieszkańców DS Babilon Rafał Rożnowski
Rada Mieszkańców DS Bratniak-Muszelka Paweł Czerniecki
Rada Mieszkańców DS Mikrus Maksymilian Gawin
Rada Mieszkańców DS Pineska - Tulipan Wojciech Bień
Rada Mieszkańców DS Riviera Łukasz Śpiewak
Rada Mieszkańców DS Sezam
Rada Mieszkańców DS Tatrzańska Adrian Solecki
Rada Mieszkańców DS Ustronie Łukasz Gala
Rada Mieszkańców DS Wcześniak Inga Brunka
Rada Mieszkańców DS Żaczek Izabela Kaczmarek
[LO] NZS PW Mateusz Kujda
[LO] NZS PW Anita Kulesza
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Magdalena Zwolińska
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Kinga Szarkowska
[LO] KS Amplitron Agnieszka Czaplicka
[LO] KS Amplitron Kamil Dzierżanowski
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Mariusz Urbański
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Ewelina Szymańska
Przewodniczący SSPW Rafał Kryżman

Utworzono: śr., 2016-12-07 17:49
Ostatnia aktualizacja: pon., 2017-12-11 19:29