Jednostka Imię i Nazwisko
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Monika Standziak
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Magdalena Gałecka
Wydział Architektury Karolina Bondar
Wydział Architektury Adrianna Jaroszewska
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Maciej Wiśniewski
Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Piotr Olkowski
Wydział Chemiczny Maciej Baczewski
Wydział Chemiczny Maciej Biały
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Kacper Bąk
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Jędrzej Ciborowski
Wydział Elektryczny Justyna Modliborska
Wydział Elektryczny Magdalena Choda
Wydział Fizyki Konrad Krawczyk
Wydział Fizyki Rafał Leoniak
Wydział Geodezji i Kartografii Rafał Kryżman
Wydział Geodezji i Kartografii Daniel Szulczewski
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Aleksandra Nowosad
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Agnieszka Tora
Wydział Inżynierii Lądowej Katarzyna Dec
Wydział Inżynierii Lądowej Bartosz Orzech
Wydział Inżynierii Materiałowej Kacper Ślaski
Wydział Inżynierii Materiałowej Karolina Bogdanowicz
Wydział Inżynierii Produkcji Emilia Gnypek
Wydział Inżynierii Produkcji Bartłomiej Burzyński
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Joanna Bujalska
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Marcin Kuźmiński
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Magdalena Onieszczuk
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Michał Kucki
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Ewelina Swend
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Krzysztof Szwed
Wydział Mechatroniki Damian Materek
Wydział Mechatroniki Przemysław Panas
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Sonia Morawska
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Jan Sławek
Wydział Transportu Anna Brzostkowska
Wydział Transportu Tomasz Grzyb
Wydział Zarządzania Klaudia Wolska
Wydział Zarządzania Aleksandra Żach
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Pulina Kyjoch
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych Edyta Głowacka
Rada Mieszkańców DS Akademik Mieszko Rożej
Rada Mieszkańców DS Babilon Kamil Kawa
Rada Mieszkańców DS Bratniak-Muszelka Martyna Borowik
Rada Mieszkańców DS Mikrus Michał Pomarański
Rada Mieszkańców DS Pineska - Tulipan Jakub Gruszczyński
Rada Mieszkańców DS Riviera Łukasz Śpiewak
Rada Mieszkańców DS Sezam
Rada Mieszkańców DS Tatrzańska Adrian Solecki
Rada Mieszkańców DS Ustronie Łukasz Gala
Rada Mieszkańców DS Wcześniak Michał Krak
Rada Mieszkańców DS Żaczek Izabela Kaczmarek
[LO] NZS PW Aleksandra Stefanowska
[LO] NZS PW Mateusz Kujda
[LO] Klub Żeglarski Politechniki Warszawskiej "Wimpel" Maciej Łukasik
[LO] Stowarzyszenie Studentów BEST Piotr Nawrocki
[LO] Klub Turystyki Wszelakiej "DREPTAK" Olga Dziakowska
[LO] KS Amplitron Agnieszka Czaplicka
[LO] Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" Mariusz Urbański
[LO] IAESTE Marta Telus
Przewodniczący SSPW Marta Przybylska

Utworzono: wt., 2016-01-19 12:36
Ostatnia aktualizacja: śr., 2016-12-28 21:42