Okres trwania kadencji: 21 stycznia 2014 r. - 18 stycznia 2015 r.

Funkcja Imię i nazwisko
Przewodniczący Samorządu Studentów Jakub Taras
Przewodniczący Komisji Socjalnej Agata Głaba
Przewodniczący Komisji Dydaktycznej Adrianna Dudziak
Przewodniczący Komisji Finansowo-Gospodarczej Łukasz Smolaga (do 6 maja 2014 r.)
Sebastian Zubowicz (od 20 maja 2014 r.)
Przewodniczący Komisji Zagranicznej Piotr Jeremicz
Przewodniczący Komisji Kultury Magda Nowicka
Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Zubowicz Filip
Przewodniczący Komisji Domów Studenckich Monika Czyżewska
Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji Monika Standziak
Przewodniczący Komisji Kwaterunkowej Maciej Kwiatkowski (do 20 maja 2014 r.)
Janusz Kopytowski (od 17 czerwca 2014 r.)
Senator ds. Rozliczeń Jednostek Podstawowych Sebastian Zubowicz (do 20 maja 2014 r.)
Żaneta Krześniak (od 4 czerwca 2014 r.)
Senator Projektowy Magdalena Choda
Senator Projektowy Bartłomiej Borowski

Utworzono: wt., 2014-05-20 00:32
Ostatnia aktualizacja: pt., 2015-01-30 16:19