VI zwyczajne posiedzenie Rady Kół Naukowych

Jednostka SSPW: 
Rada Kół Naukowych
Organizator: 
Data wydarzenia: 
poniedziałek, 15 Czerwiec, 2015 - 18:15
Miejsce: 
Gmach Główny, sala 144

Cześć!

Serdecznie zapraszam Was na VI zwyczajne posiedzenie Rady Kół Naukowych, które odbędzie się 15 czerwca 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 18:15 w sali 144 GG.

Plan posiedzenia: 1. Przywitanie 2. Wybór sekretarza 3. Informacje bieżące 4. XII Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "KONIK" 5. Dyskusja nad nową nazwą dla Studenckiego Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości* 6. Dyskusja nad pomysłami na halę ze sprzętem mechanicznym i innym** 7. Sprawozdanie członków Zarządu Rady Kół Naukowych z działalności w okresie II-VI.2015 8. Wolne wnioski 9. Zamknięcie posiedzenia

Planowany czas posiedzenia 2 h.

  • Studenckie Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości - SCIiP, planowane w ramach działalności CZIiTT***, jest to kreatywna przestrzeń dla kół naukowych i młodych naukowców (w tym doktorantów oraz uczestników programu Infox). ** Hala ze sprzętem mechanicznym lub innym - to propozycja uzupełnienia i zorganizowania nowej przestrzeni około 300 m^2, na której zostaną umieszczone urządzenia mechaniczne, których brakuje młodym naukowcom i nie odnajdziemy ich w CZIiTT. ***Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (budynek obok WIL, kiedyś zwane Centrum Kół Naukowych)

Po posiedzeniu serdecznie zapraszam na część nieoficjalną.

Pozdrawiam (-) Joanna Rak