Studencie! Jak dobrze wiesz październik jest niezwykle intensywnym miesiącem w kalendarzu akademickim. Wydziałowe Otrzęsiny, Wybory Miss i Mistera, Piknik SSPW, COŚ, Orientuj Się… Ale październik to też początek zgłoszeń do Wyborów do Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej na kadencję 2018!

Jeśli:
- Oczekujesz od studiowania czegoś więcej niż tylko nauka do kolokwiów,
- Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na Twoim Wydziale bądź w Domu Studenckim,
- Lubisz nawiązywać nowe znajomości oraz współpracować z ludźmi,
- Masz głowę pełną pomysłów oraz dużo chęci do działania,
- Lubisz robić coś dla innych ludzi,
- Chcesz rozwijać siebie oraz swoje umiejętności,

Nie wahaj się – kandyduj! Zgłoś się do Wydziałowej Rady Samorządu lub Rady Mieszkańców Domu Studenckiego. Miej wpływ na to, co dzieje się w Twojej jednostce poprzez reprezentowanie studentów przed Władzami. Zdobywaj doświadczenie które procentuje w przyszłości podczas zdobywania pracy. Poznawaj samych fantastycznych ludzi z całej Politechniki Warszawskiej. No i wreszcie – baw się i wzbogać swoje życie studenckie!

No dobrze – w takim razie co musisz zrobić aby wystartować w Wyborach do WRS/RM?

- Od 10 października do 5 listopada zarejestruj się na stronie: http://wybory.sspw.pl/, wypełnij wszystkie potrzebne dane i zgłoś swoją kandydaturę.

Tak, to wszystko! Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak zachęcić innych do głosowania na Ciebie podczas kampanii wyborczej, która trwa do 14 listopada do 23:59. A potem…

- Od 16 do 25 listopada – WYBIERZ SWOICH KANDYDATÓW! W tych dniach trwa głosowanie w Twojej jednostce. Zagłosuj, wybierz swój WRS/RM i odbierz krówkę!

A co jeśli jednak nie chcesz startować do WRS/RM, ale interesują Cię same Wybory? Może chciałbyś/chciałabyś pomóc zorganizować takie przedsięwzięcie?

Żaden problem! Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda organizacja od środka, a przy okazji stać się częścią tego projektu – zgłoś się do Komisji Wyborczej swojego Wydziału bądź Domu Studenckiego! Jak to zrobić? Wystarczą 3 proste kroki:

- Od 10 października do 2 listopada zarejestruj się na stronie: http://wybory.sspw.pl/, wypełnij wszystkie potrzebne dane i zgłoś swoją kandydaturę,
- Przejdź przez szkolenie organizowanie specjalnie dla członków Komisji Wyborczej,
- Przeprowadź Wybory na Kadencję 2019 w dniach 16– 25 listopada!

Okej, a jeśli nie interesuje Cię ani kandydowanie do WRS/RM ani pomoc podczas Wyborów? W takim razie przyjdź na swój Wydział bądź do swojego Domu Studenckiego w dniach 16 – 25 listopada, weź kartę do głosowania, postaw X przy swoich kandydatach i ciesz się smaczną krówką!

I pamiętaj – TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE! GŁOSUJESZ – DECYDUJESZ!