Jest to najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich pierwszorocznych studentów Politechniki Warszawskiej! Już 13 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza impreza otrzęsinowa w Warszawie. Jest ona skierowana przede wszystkim dla studentów I roku ale również starsze roczniki, czy tzw. “reszta świata”, czyli osoby spoza Politechniki są również mile widziane.

Zapowiada się świetny wieczór! Zapewnimy Wam wiele atrakcji ... ale nie zdradzimy Wam jak na razie wszystkiego. Więcej informacji udostępnimy za jakiś czas aby zachować nutkę tajemniczości. W planie imprezy są m.in.: tor otrzęsinowy - specjalnie dla pierwszaków przygotowaliśmy pełen wyzwań tor otrzęsinowy. Zbierz mocną ekipę, bo do wygrania będą atrakcyjne nagrody! animacje w tłumie, konkursy znakomita zabawa, o którą zadba DJ koncert polskiej gwiazdy muzyki Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to, abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody!

Widzimy się w Stodole i pamiętajcie, żeby powiedzieć życiu COŚ miłego!

Bilety będą w sprzedaży od października w Domach Studenckich oraz w siedzibach Waszych Wydziałowych Rad Samorządu. Osoby spoza PW zapraszamy do zakupu biletu w kasie klubu Stodoła. Link do fanpage: https://www.facebook.com/cospw/ Kontakt: kk@samorzad.pw.edu.pl

Utworzono: sob., 2017-05-27 01:11
Ostatnia aktualizacja: czw., 2018-10-18 15:50