Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej to jedno z największych takich wydarzeń w Polsce. W Dużej Auli o tytuł najpiękniejszych rywalizować będzie 19 kandydatek i 19 kandydatów, których wybierze każdy z wydziałów na eliminacjach w czasie imprez otrzęsinowych. Finaliści prezentują się w strojach dziennych oraz wieczorowych. W przerwach na widzów czeka wiele atrakcji – koncert zespołu The Engineers Band, występy taneczne, filmy z przygotowań do wyborów.

Wybory swoim patronatem honorowym co roku obejmuje Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej.

Dla tych, którzy nie będą się mogli pojawić, telewizja studencka TVPW przygotowuje transmisję internetową na swojej stronie.

Oprócz Miss i Mistera PW, przyznawane są jeszcze inne tytuły – Miss i Mistera Publiczności, których wybierają sami widzowie w czasie Gali oraz Internetu, których wybierają internauci. Głosować można dwa tygodnie przed Wyborami na stronie www.polibuda.info/miss, gdzie prezentowane są sesje zdjęciowe i filmy promujące kandydatów.

W dniach poprzedzających Galę w ramach Dni Politechniki Warszawskiej organizowane są także inne wydarzenia – m. in. Gala Złotej Kredy i Bieg o Puchar Rektora w których udział mogą wziąć wszyscy studenci.

Najbliższa Gala Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej odbywa się 19 listopada 2016 o godzinie 18:00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym.

Powiązane aktualności

Zarządzamy Melans - Do abordażu!

Jeśli znudziły Ci się imprezy w dusznych i zatłoczonych klubach, to mamy coś właśnie dla Ciebie!

CZĘŚCI WSPÓLNE. Noc Muzeów na Wydziale Architektury

Już po raz drugi studenci z Inicjatywy TERAZ postanowili otworzyć gmach Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej podczas warszawskiej Nocy Muzeów

Feel The World - Dzień Kultury Meksykańskiej

Koleżanko i kolego! Już niebawem – dwudziestego drugiego Totalny Meksyk w Gmachu Głównym zagości Przyjdź – nie zwlekaj – zabierz gości!

GAPA 2015 | Najlepszy studencki festiwal talentów na Politechnice Warszawskiej!

Już za kilkanaście dni rusza 13. edycja Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego! Nie bądź GAPA i weź udział w najlepszym studenckim festiwalu tej zimy!