Co to jest Newsletter SSPW?

Jest to jeden z głównych kanałów informacyjnych wykorzystywany głównie przy promowaniu projektów kierowanych do szerokiej grupy jaką jest społeczność akademicka Politechniki Warszawskiej. Jest to zbiór notatek o projektach przesłanych przez ich organizatorów, zredagowanych i wysłanych do wszystkich zapisanych na listę mailingową osób. Newsletter jest wysyłany w zależności od ilości informacji - co tydzień lub co 2 tygodnie. Newsletter SSPW automatycznie trafia na wszystkie listy mailingowe wydziałów.

Jak zapisać się na Newsletter SSPW?

Newsletter SSPW trafia do każdego zapisanego na listę informacyjną dowolnego Wydziału Politechniki Warszawskiej. Jeśli nie jesteś jeszcze do niej zapisany możesz to robić tutaj, klikając na daną listę i wypełniając formularz według zamieszczonych tam instrukcji.

Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji z Wydziału, a interesuje Cię wyłącznie Newsletter SSPW, skorzystaj z formularza zapisu zamieszczonym tutaj.

Ochrona danych osobowych

Newsletter nie jest przymusem. Podany adres e-mail nie będzie nikomu udostępniony. Nie dotrze też na niego żaden spam (każdy mail wysłany na listę podlega moderacji). W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji korzystając z tych samych formularzy co przy zapisie na listy. Szczegółowy opis dostępny na

Wiki SSPW - Listy mailingowe / Wypisanie się z listy mailingowej

Jak umieścić wiadomość w Newsletterze SSPW?

Wszystkie zgłoszenia wiadomości do Newslettera SSPW przyjmujemy poprzez formularz.

Przed jego wypelnieniem prosimy zapoznać się z zasadami wysyłania wiadomości do Newslettera SSPW znajdującymi się nad formularzem.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: info-owner@samorzad.pw.edu.pl

Utworzono: pt., 2014-05-30 14:54
Ostatnia aktualizacja: pon., 2017-10-16 12:45