BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 96 uczelni technicznych w 33 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej. To my!

Work hard, play hard! - czyli co robimy?

Naszym podstawowym celem jest wykształcenie nowej generacji euroinżynierów. Dlatego też pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk i pracy. Projekty takie jak Inżynierskie Targi Pracy, Spotkania z Pracodawcą czy bezpłatny portal pracy www.bestoferta.pl informują studentów o wymaganiach stawianych przez firmy i aktualnych sposobach rekrutacji. Studenci mogą również wziąć udział w warsztatach odbywających się w czasie tych wydarzeń. Innym – bardzo popularnym projektem BEST-u są BEST Courses – cykl kursów naukowych za granicą! Dzięki wyjazdowi możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – poznać studentów z zagranicznych uczelni, podszkolić język obcy, a także nauczyć się wielu przydatnych rzeczy z wybranej dziedziny. Jednak studia to nie tylko praca i nauka … więc w wolnym czasie BEST proponuje zabawę na karnawałowym balu Karnavauli.

BEST Courses - The BEST time of your life!

BEST Courses dzieli się na 4 sezony:

• zimowy (Winter Course), • wiosenny (Spring Course), • letni (Summer Course), • jesienny (Autumn Course)

Czas trwania kursu: ok 10 dni.

Oprócz wykładów, podczas wyjazdów odbywają się też imprezy pozanaukowe. Aby uczestniczyć w kursach, nie trzeba być ekspertem w żadnej dziedzinie, natomiast niezbędna jest znajomość języka angielskiego.

Aplikacja na kursy

załóż konto na stronie best.eu.org/courses (jeżeli posiadasz już to konto, możesz pominąć ten punkt) przyjdź do naszego biura w Gmachu Głównym (pok. 142). Koniecznie zabierz ze sobą ważną legitymacje studencką - tylko tak będziemy mogli aktywować Twoje konto. po aktywacji konta napisz ciekawą aplikację na wybrany kurs, a następnie wyślij ją przez BEST Application System i czekaj na odpowiedź.

Kontakt i szczegółowe informacje:

Stowarzyszenie Studentów BEST Pl. Politechniki 1, pok. 142 00-661 Warszawa tel.: (48 22) 234 50 22 fax.: (48 22) 234 50 25

Utworzono: czw., 2014-05-22 22:34
Ostatnia aktualizacja: pon., 2015-11-23 13:31