Strona powstała z myślą o miłośnikach teatru/kina, którzy chcą oglądać spektakle i filmy jeszcze częściej i jeszcze taniej.

Teatrowo jest częścią platformy Zniżki.sspw i obejmuje wszelką działalność związaną z kulturą kierowaną do studentów PW. Za pośrednictwem Teatrowa macie możliwość za mniejsze pieniądze (lub nawet za darmo!) korzystać z kulturalnej oferty naszej stolicy. W zakładce ‘Aktualności’ znajdziecie najświeższe promocje warszawskich teatrów kierowane do studentów Politechniki.

Teatrowo współpracuje aktualnie z teatrami i kinami studyjnymi. Ich opisy, najważniejsze linki i repertuary dostępne są w odpowiednich zakładkach na portalu. W przyszłości współpraca Teatrowa zostanie rozszerzona o kluby, w których usłyszeć można muzykę na żywo.

Chcesz wiedzieć kto za tym wszystkim stoi? Zapoznaj się z zakładką „Ekipa”. Tam dowiesz się kto opiekuje się danym teatrem/kinem. A może chcesz dołączyć do naszej wesołej ekipy kulturalnych ogarniaczy? Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne, które odbywa się co roku na początku listopada. Na portalu możesz również napisać własną recenzję spektaklu, na którym byłeś/byłaś.

Zapraszamy serdecznie do dopisania się do naszej listy mailingowej: listy.samorzad.pw.edu.pl/mailman/listinfo/teatrowo-info

Utworzono: wt., 2013-11-26 18:09
Ostatnia aktualizacja: czw., 2014-03-20 18:33