Skrzydla to projekt pomocy artystom, którzy studiują na uczelniach Warszawskich. W tym momencie widzisz nasze pierwsze dzieło, czyli portal skrzydla.sspw.pl - internetową bazę artystów uczelni warszawskich. Jest to portal przeznaczony przede wszystkim dla artystów oraz organizatorów.

Czujesz się artystą?

Studencie, jeśli tylko posiadasz urzekające i oryginalne zdolności artystyczne, zarejestruj się już teraz na naszym portalu Skrzydła.sspw.pl. W ten sposób - całkowicie za darmo - zaprezentujesz wszystkim swój talent. Odkryją go organizatorzy imprez i być może zaproszą właśnie Ciebie do współpracy. Musisz tylko sam zacząć poprzez zalogowanie się na nasz portal!

Organizatorzy, którzy są zarejestrowani w naszej bazie, mają możliwość tworzenia ogłoszeń o wydarzeniach, do których mogą zapraszać artystów. Jeśli otrzymasz takie zaproszenie i je zaakceptujesz, będzie to oznaczało, że wyrażasz chęć czynnego wzięcia udziału w wydarzeniu. Po zakończeniu współpracy, będziecie mogli wystawić sobie komentarze.

Zachęcamy również do przeglądania zakładki "Partnerzy". Będziemy tam dodawać informacje o promocjach, zniżkach, ofertach dla artystów, dostarczonych przez stale poszerzaną bazę partnerów.

Profil artysty możesz założyć, w przypadku, gdy studiujesz na jakiejkolwiek Warszawskiej uczelni. Jeśli spełniasz te warunki, to możesz też założyć profil zespołu, jeśli jesteś jego członkiem.

Organizujesz imprezy?

Jeśli jesteś organizatorem imprez (kluby, organizacje uczelniane, organizacje pozauczelniane, itp.), to załóż profil organizatora. Dzięki temu, będziesz mógł zaprezentować swoją organizacje, promować wydarzenia, a także oceniać współpracę z artystami.

Po założeniu konta organizatora możesz tworzyć wydarzenia i zapraszać do nich zarejestrowanych u nas artystów. Dzięki temu po zakończeniu eventu będziesz miał mozliwość skomentowania współopracy między Tobą a artystą, co w przyszłości ułatwi innym organizatorom dobór współpracowników.

Chcesz zostać partnerem portalu?

Jeśli chciałbyś zaoferować coś artystom zarejestrowanym w naszej bazie, zgłoś się do nas. Możesz się z nami skontaktować mailowo: projektskrzydla@sspw.pl.

Jesteś zwyczajnym studentem?

Dzięki kalendarzowi imprez, zamieszczonemu w portalu, będziesz na bieżąco wiedział, jakie imprezy są organizowane. Możesz również przeglądać profile artystów, zarejestrowanych w naszej bazie.

Utworzono: wt., 2013-11-26 18:23
Ostatnia aktualizacja: śr., 2014-11-12 22:35