Po raz kolejny Samorząd Studentów Studentów Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić na Juwenalia na Sportowo!!! Myślisz jeszcze o zeszłorocznych Juwenaliach?! Nadchodzą kolejne… Chociaż dla większości Juwenalia to piwko, dobra zabawa i koncerty, które są na Stadionie Syrenki. To nie wszystko!

Politechnika nie próżnuje i ma do zaoferowania coś więcej. To Juwenalia na Sporotwo!!! Oprócz najważniejszej imprezy na Syrence odbywać się będzie również impreza w Auli Głównej. Wiele atrakcji, konkursów i pokazów tego na pewno nie zabraknie. Gwarantujemy doskonałą atmosferę.

Impreza odbywa się z roku na rok przed najważniejszą imprezą studencką w roku - Juwenaliami PW. Auli Główna PW oraz teren przed Gmachem Głównym zamieni się we wspaniałą arenę sportową. W trakcie trwania wydarzenia odbywać się będą Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Zapewniamy Wam – studentom ciekawe turnieje sportowe – Unihokej, Tenis Stołowy, Street basket. Gwarantujemy ciekawe nagrody. Oprócz tego, Aquazorbingu, Mega Twister. Każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w tych nowych coraz bardziej popularnych formach aktywności sportowej. Do tego ścianka wspinaczkowa. Na pewno nie będziecie się nudzić. Dla zmęczonych wysiłkiem fizycznym zaplanowaliśmy też coś specjalnego. Grill i napoje które zregenerują nawet najbardziej zapalonego sportowca. Podczas imprezy odbywać się będą liczne pokazy taneczne i kuglarskie. POLECAMY WSZYSTKIM!!

Juwenalia 2013 to już przeszłość! Czas na Juwenalia na Sportowo 2014!! Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko studentów Politechniki ale również studentów z innych uczelni, którzy szukają wrażeń sportowych.

Utworzono: sob., 2013-09-28 09:39
Ostatnia aktualizacja: czw., 2015-03-05 17:32