Feel The Word jest to cykl imprez mających na celu integrację środowiska studentów zagranicznych z polskimi studentami w Politechnice Warszawskiej. Co roku odbywa się kilka wydarzeń pod tym hasłem.

Do tej pory Komisja Zagraniczna zorganizowała:

Eurodinner ;]

Eurodinner to projekt SocialErasmusa, który zakłada dzielnie się regionalnymi potrawami studentów międzynarodowych z miejscowymi. Co roku impreza organizowana wspólnie przez Komisję Zagraniczną i ESN PW nabiera rozmachu i przyciąga większe

St. Patrick's day

Dzień Świętego Patryka (ang. Saint Patrick's Day, irl. Lá 'le Pádraig lub Lá Fhéile Pádraig) - irlandzkie święto narodowe obchodzone 17 marca. Święto obchodzone jest również poza Irlandią, także w Polsce, co jest związane zarówno z popularnością kultury celtyckiej, jak i pewnymi podobieństwami kulturowymi społeczności. Impreza ta ma na celu zapoznanie i integracje Studentów PW z kulturą Irlandzką. Zapraszamy tego dnia do Klubu Remont.

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Słowiański Sylwester 2009 w Klubie THE SHOOT

Zapraszamy wszystkich chcących przeżyć jeszcze raz Sylwestrową Noc. Tym razem jednak, zgodnie z obowiązującymi wśród wschodniosłowiańskich i bałkańskich narodów tradycjami, wedle gregoriańskiego kalendarza. Na imprezie czeka na was niesamowity klimat prawdziwej "słowiańskiej" imprezy - muzyka, karaoke i ,oczywście, szampan o północy!

"Dzień Św. Patryka"

Pierwsza w tym roku impreza z cyklu „Feel the World” odbyła się Klubie Remont 17 marca 2008. Tym razem bawiliśmy się w irlandzkich klimatach, czyli świętowaliśmy Dzień Św. Patryka. Dużo zielonych i irlandzkich niespodzianek, karaoke oraz muzyka na żywo pozwoliły spędzić ten wieczór ciekawie, a liczne towarzystwo zostawiło dużo przyjemnych wspomnień.

"U.S. Grill Party"

26 maja 2008r. odbyła się kolejna impreza z cyklu Feel The Word pt. U.S. Grill Party. Tym razem impreza odbyła się w klimacie amerykańskim. Studenci początkowo bawili się przy muzyce zespołu THE ROOSTERS, grającego w stylu Californian Punk, a następnie przy muzyce DJ'a DANNY’EGO DEEP’a, który rozbawił parkiet swą mistrzowską grą. Nie zabrakło oczywiście różnych grillowanych specjałów. Ciekawe konkursy z cennymi nagrodami były dodatkową atrakcją tego i tak przesyconego emocjami wieczoru.

Utworzono: wt., 2014-03-11 02:19
Ostatnia aktualizacja: czw., 2014-05-22 22:40