Kultura i Sport

Dofinansowanie

Jak otrzymać dofinansowanie na projekt kulturalny w dwóch prostych krokach!

Juwenalia PW

Juwenalia, Dni Studenta (łac. Iuvenalia, igrzyska młodzieńców) – święto studentów. Definicja tego słowa naprawdę oddaje jego sens!

Miss & Mister PW

Od kilku lat w ramach obchodów Święta Dnia Politechniki Warszawskiej wybiera Miss i Mistera. Uczelnia od lat wbrew stereotypom udowodnia, że kobieta-inżynier jest nie tylko mądra, ale również piękna. Najbliższa Gala Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej odbywa się 19 listopada 2016 o godzinie 18:00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym.

Gala Złotej Kredy

Już 15.11.2014 r. od godziny 15:30 będziecie mieli okazję uczestniczyć w corocznej Gali Złotej Kredy, która jest nieodłącznym elementem obchodów Dnia Politechniki Warszawskiej. Sprawdź, który z nauczycieli akademickich pisze Złotą Kredą.

Puchar PW

Z przyjemnością ogłaszamy, że wielkimi krokami zbliża się najważniejsze sportowe wydarzenie tego roku w życiu akademickim uczelni.

Zerówka Centralna

Jesteś nowoprzyjętym studentem Politechniki Warszawskiej? Chcesz poznać realia życia studenckiego? Chcesz poznać ludzi z wydziału?

Wielka Muzyka w Małej Auli

Wielka Muzyka w Małej Auli to cykl koncertów muzyki poważnej odbywający się w murach Politechniki Warszawskiej.

Portal Teatrowo

Strona powstała z myślą o miłośnikach teatru/kina, którzy chcą oglądać spektakle i filmy jeszcze częściej i jeszcze taniej.

Juwenalia na sportowo

Po raz kolejny Samorząd Studentów Studentów Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić na Juwenalia na Sportowo!!! Myślisz jeszcze o zeszłorocznych Juwenaliach?!

"Skrzydła"

Skrzydla to projekt pomocy artystom, którzy studiują na uczelniach Warszawskich.

Feel The World

Feel The Word jest to cykl imprez mających na celu integrację środowiska studentów zagranicznych z polskimi studentami w Politechnice Warszawskiej.

Partnerzy