Komisja Dydaktyczna poprzez przyznawanie dofinansowań do projektów studenckich, wspiera rozwój studenckiego ruchu naukowego oraz inicjatyw mających na celu rozwój i promocję przedsięwzięć edukacyjnych.

Dofinansowanie w ramach komisji można otrzymać na różne rodzaje projektów, które w celowy sposób przyczyniają się do rozwoju studenckiego ruchu naukowego, poprawy jakości kształcenia, czy też podejmowania innych stuenckich inicjatyw edukacyjnych.

W celu otrzymania dofinansowania warto przestrzegać kilku zasad, które pozwolą uniknąć problemów zarówno wnioskującemu, jak i dysponentowi środków. Kilka wskazówek jak właściwie starać się o ofinansowanie znajduje się w pliku "Jak otrzymać dofinansowanie z puli Komisji Dydaktycznej".

Szczegółowe zasady ubiegania się o dofinansowanie oraz wykaz projektów, ktore takie dofinansowanie moga uzyskać znajduje się w Uchwale Komisji Dydaktycznej z dn. 06.10.2009 r. "Zasady przyznawania dofinansowania z puli Komisji Dydaktycznej Samorządu Studentów PW".

Przed wypełnieniem wniosku o dofinansowanie projektu w systemie wniosków i rozliczeń "e-wniosek" nalezy z wyprzedzeniem przesłać do Przewodniczącego Komisji Dydaktycznej wypełniony załącznik nr 2 do Uchwały KD z dn. 06.10.2011 r. Załącznik najlepiej wysłać formie elektronicznej, która dostępna jest w jednym z plików załączonych do niniejszego artykułu.

Wnioski i rozliczenia składane są w systemie e-wniosek

Warto zapoznać się także ze wskazówkami, które dołączone są w plikach poniżej

Utworzono: pon., 2014-08-04 15:53
Ostatnia aktualizacja: czw., 2018-10-18 12:59