"Przewodnik studencki 2016/2017" został opracowany przez koleżanki i kolegów z Komisji Dydaktycznej SSPW. Ma on za zadanie przedstawić Wam przynajmniej część z możliwości, jakie oferuje Wam nasza Uczelnia.

Poradnik został podzielony na trzy części. Celem pierwszej z nich jest objaśnienie procesów dydaktycznych obowiązujących na PW, a zapisanych w „Regulaminie Studiów w Politechnice Warszawskiej”. Ułatwi Wam to zorientowanie się w „głównym” celu studiowania. Studia to jednak nie tylko nauka. Część druga, „studencka”, opisuje możliwości, które oferowane są Wam przez naszą społeczność studencką. Pokazujemy Wam na czym polega działalność w SSPW, kołach naukowych, mediach i zachęcamy Was do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez studentów dla studentów.

Ostatnia część zawiera inne informacje, które mogą być przydatne podczas studiów (przestrzeń do wspólnej nauki,dostęp do specjalistycznego oprogramowania, itp.)

W tym roku po raz pierwszy został przygotowany "Przewodnik studencki 2016/2017 Dodatek Płocki", który jest skierowany do naszych koleżanek i kolegów z Filii PW w Płocku.

Utworzono: czw., 2014-08-07 21:41
Ostatnia aktualizacja: pt., 2017-03-24 18:08

Powiązane aktualności

Oceń swoje zajęcia

Oceny zajęć i prowadzącego dokonuje się w ostatnim miesiącu trwania zajęć w danym semestrze.

Zaproszenie do udziału w badaniu EUROSTUDENT VI

EUROSTUDENT VI to kolejna edycja międzynarodowego projektu badawczego, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 12. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st.

Ogólnopolski konkurs Kół Naukowych - KoKoN!

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych.