WKK.WAiNS@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Administracji i Nauk Społecznych
WKK.WAPW@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Architektury
WKK.CHEM@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Chemiczny
WKK.EITI@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych
WKK.EE@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Elektryczny
WKK.FIZ@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Fizyki
WKK.GiK@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Geodezji i Kartografii
WKK.IBHiIS@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
WKK.IChiP@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
WKK.IL@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Inżynierii Lądowej
WKK.WIM@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Inżynierii Materiałowej
WKK.WIP@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Inżynierii Produkcji
WKK.MiNI@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
WKK.MEiL@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
WKK.MCHTR@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Mechatroniki
WKK.SiMR@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych
WKK.WT@samorzad.pw.edu.pl  Wydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Transportu
WKK.WZ@samorzad.pw.edu.plWydziałowa Komisja Kwaterunkowa Wydziału Zarządzania
WKK.DOKT@samorzad.pw.edu.pl  Wyodrębniona Komisja Kwaterunkowa Doktorantów
Lista osób które mają zaakceptowany wniosek przed listą rankingową.
Lista dotyczy tylko Szczególnych Okoliczności za działalność na rzecz uczelni, informacja dla pozostałych osób na temat akceptacji wniosku zostanie przesłana 15 maja.
Jakub Krasny
Wydział Mechatroniki
Artur Jankowski
Wydział Mechatroniki
Adam Kołodziej
Wydział Mechatroniki
Mikołaj Rokicki
Wydział Mechatroniki
Mateusz Wasiak
Wydział Mechatroniki
Maciej Abramowicz
Wydział Mechatroniki
Daria Dobrogowska
Wydział Geodezji i Kartografii
Agata Jakubiak
Wydział Geodezji i Kartografii
Joanna Ceranka
Wydział Geodezji i Kartografii
Rafał Białasek
Wydział Geodezji i Kartografii
Karolina Leszczyńska
Wydział Geodezji i Kartografii
Maria Muszyńska
Wydział Mechatroniki
Anna Okulczyk
Wydział Geodezji i Kartografii
Aleksandra Wojda
Wydział Geodezji i Kartografii
Patryk Celiński
Wydział Geodezji i Kartografii
Paulina Zielińska
Wydział Geodezji i Kartografii
Adam Nowakowski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Adam Pietrusiewicz
Wydział Transportu
Adrian Urbański
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Adrianna Kwiecień
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Agata Piros
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Agnieszka Kamińska
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Aleksandra Padykuła
Wydział Inżynierii Materiałowej
Aleksandra Tekieli
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Aliaksandra Shmyk
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Alicja Rudnicka
Wydział Architektury
Anastasiia Hrunyk
Wydział Chemiczny
Anna Łabęda
Wydział Inżynierii Materiałowej
Anna Ronkiewicz
Wydział Inżynierii Materiałowej
Arkadiusz Gołaszewski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Arkadiusz Majkowski
Wydział Zarządzania
Arkadiusz Zając
Wydział Zarządzania
Bartłomiej Bursa
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Bartłomiej Rajkowski
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Bartosz Dulski
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Bartosz Gwiazda
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Bartosz Iwasieczko
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Bartosz Kozakiewicz
Wydział Elektryczny
Bartosz Kubicki
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Bartosz Orłowski
Wydział Zarządzania
Bartosz Wychowałek
Wydział Transportu
Bartosz Załęcki
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Beniamin Przychodzki
Wydział Elektryczny
Błażej Rakowski
Wydział Inżynierii Lądowej
Daniel Biliński
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Dawid Zakrzewski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Dominik Suligowski
Wydział Elektryczny
Dominika Baran
Wydział Chemiczny
Dominika Danielczyk
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Dominika Kwarta
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Dorota Suligowska
Wydział Elektryczny
Emilia Grabka
Wydział Transportu
Ewa Ziętek
Wydział Zarządzania
Filip Derba
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Filip Hahs
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Filip Murawka
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Gabriela Miąskiewicz
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Gabriela Szumowska
Wydział Zarządzania
Grzegorz Maciejewski
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Hanna Nurczyńska
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Honorata Chołomej
Wydział Inżynierii Produkcji
Hubert Grochowski
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Izabela Maciejewska
Wydział Chemiczny
Jacek Szejna
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Jakub Ciborowski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Jakub Fenert
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Jakub Jarosz
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Jakub Kulesza
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Jakub Misiukiewicz
Wydział Chemiczny
Jakub Olesz
Wydział Fizyki
Jakub Rybałko
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Jan Rozicki
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Jarosław Wilkowiecki
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Julia Konieczna
Wydział Elektryczny
Julia Wilewska
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Kacper Kwidziński
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Kacper Wolański
Wydział Elektryczny
Kamil Karczmarczyk
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Kamil Kowieski
Wydział Elektryczny
Kamil Piłka
Wydział Elektryczny
Kamila Maliszewska
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Karina Tomborek
Wydział Inżynierii Materiałowej
Karol Magier
Wydział Elektryczny
Karolina Gałczyńska
Wydział Elektryczny
Karolina Prewęcka
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Katarzyna Przybyło
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Katarzyna Tutaj
Wydział Chemiczny
Kinga Sielczak
Wydział Zarządzania
Klaudia Dudkiewicz
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Klaudia Latoszek
Wydział Chemiczny
Klaudia Ochojska
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Konrad Uściło
Wydział Chemiczny
Krystian Papierowski
Wydział Zarządzania
Krzysztof Bienias
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Krzysztof Frąc
Wydział Elektryczny
Luiza Aleksandrowicz
Wydział Inżynierii Produkcji
Łukasz Baran
Wydział Elektryczny
Łukasz Barbarewicz
Wydział Elektryczny
Łukasz Gierczak
Wydział Elektryczny
Maciej Cybart
Wydział Transportu
Maciej Jagucki
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Maciej Kilarski
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Maciej Kraszewski
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Maciej Sobczak
Wydział Elektryczny
Magdalena Drewnowska
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Magdalena Gąsiorek
Wydział Chemiczny
Magdalena Kaźmierczak
Wydział Chemiczny
Magdalena Mącik
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Magdalena Samordak
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Małgorzata Urbańska
Wydział Chemiczny
Marcel Zaramski
Wydział Zarządzania
Marcin Wiatrak
Wydział Elektryczny
Marek Ćwikła
Wydział Inżynierii Produkcji
Mario Minczew
Wydział Elektryczny
Martyna Hryniewicka
Wydział Chemiczny
Mateusz Chudziński
Wydział Chemiczny
Mateusz Grudzień
Wydział Elektryczny
Mateusz Szabra
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Mateusz Wendołowicz
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Michał Budzik
Wydział Transportu
Michał Czerniecki
Wydział Elektryczny
Michał Kryżman
Wydział Inżynierii Lądowej
Michał Matczak
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Michał Przerwa
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Michał Rodowski
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Michał Romanowski
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Michelle Ingalis
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Mikołaj Nowicki
Wydział Chemiczny
Mikołaj Ryll
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Mikołaj Wyrostek
Wydział Architektury
Monika Manerowska
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Natalia Piórkowska
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Natalia Szczygieł
Wydział Zarządzania
Norbert Niderla
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Patrycja Kajdzik
Wydział Chemiczny
Patrycja Olczak
Wydział Transportu
Patryk Niedziółka
Wydział Transportu
Paulina Cieloch
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Paulina Musolf
Wydział Chemiczny
Paulina Przybyłek
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Paulina Radomska
Wydział Zarządzania
Paweł Bohdanowicz
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Paweł De Mehlem-Barabaś
Wydział Inżynierii Produkcji
Paweł Kotiuk
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Przemysław Białecki
Wydział Elektryczny
Przemysław Żerański
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Rafał Pyżalski
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Renata Rólkiewicz
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Ruslan Kossak
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Sergey Mukhametzhanov
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Seweryn Grabowiecki
Wydział Chemiczny
Stanisław Sanek
Wydział Inżynierii Lądowej
Sylwester Kazub
Wydział Elektryczny
Szymon Mróz
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Urszula Bielińska
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Weronika Berent
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Weronika Janicka
Wydział Chemiczny
Weronika Rybińska
Wydział Chemiczny
Wiktor Targański
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
Witold Jóźwiak
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Władysław Olejnik
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Wojciech Pacześniak
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Zuzanna Dobrochłop
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Zuzanna Fatyga
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Zuzanna Gajewska
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
Zuzanna Jóźwik
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Zuzanna Uliasz
Wydział Inżynierii Materiałowej

W związku z opublikowaniem Regulaminu Przyznawania Miejsc, nie ma obowiązku wpłacania zaliczki. Wpłacone do tej pory zostaną traktowane jako nadpłata. Zgoda Rektora Zaliczki

Zakończyło się składanie wniosków. Informacja o akceptacji, odrzuceniu wniosku oraz o przydzielonym miejscu zostanie wysłana na mail studencki lub doktorancki w teminach określonych w terminarzu.

Zmiany w formularzu możliwe są tylko po kontakcie z odpowiednią wydziałową/wyodrębnioną komisją kwaterunkową.

W przypadku chęci zamieszkania z współmałżonkiem/współmałżonką, proszę o kontakt na maila kkw@samorzad.pw.edu.pl.