Informator Mobilnego Studenta

Myślisz o studiowaniu za granicą? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o wymianach, kursach i praktykach zagranicznych?

Już 23 listopada 2017 będzie to możliwe! Komisja Zagraniczna SSPW wraz z : ESN, ESTIEM, IAESTE, BEST zapraszają na Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich !

Jest to coroczne wydarzenie promujące szeroko pojętą mobilność wśród studentów. Event przyciąga tysiące studentów chętnych do poszerzania swoich horyzontów poza granicami naszego kraju. Młodzi ludzie mają szansę poznać oferty organizacji i instytucji, które umożliwiają wyjazdy, studia czy praktyki lub wolontariat. Na targach odbędą się także wykłady promujące mobilność studencką oraz naukę języków obcych. Celem targów jest uświadomienie studentom, jakie korzyści płyną ze zdobywania wiedzy oraz doświadczenia za granicą, ale także z poznawania kultur i tradycji innych krajów.

W godzinach 10:00-16:00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania związane z wyjazdami zagranicznymi. Nie może Cię zabraknąć !

Partnerzy