Drogi Studencie!
Właśnie teraz możesz odmienić swoją przygodę na studiach!
Wiemy, że październik to okres, w którym Wydziałowe Otrzęsiny, Piknik, COŚ i Orientuj się nie dają czasu na wytchnienie, ale jeśli:
➡️ Pragniesz na studiach nie tylko kolokwiów i egzaminów
➡️ Zależy Ci, aby mieć wpływ na to, co dzieje się na Twoim Wydziale lub Domu Studenckim
➡️ Chciałbyś poznać nowych ludzi i nawiązać przyjaźnie na całe życie
➡️ Nauczyć się pracy w grupie i organizacji projektów
➡️ Masz głowę pełną pomysłów oraz zapał do działania
➡️ Chciałbyś rozwijać siebie oraz zyskać nowe umiejętności

To nie zwlekaj – kandyduj! Zgłoś się w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu lub Rady Mieszkańców Domu Studenckiego. Miej wpływ na los studentów oraz to co dzieje się w Twojej jednostce. Zdobywaj doświadczenie poprzez reprezentowanie studentów przed Władzami. Twoje zaangażowanie zaowocuje w przyszłości. Poznawaj wspaniałych ludzi z całej Politechniki Warszawskiej. Ale również…Baw się! Wzbogać swoje życie studenckie!

Co należy zrobić aby wystartować w Wyborach do WRS lub RM?
- do 28 października zarejestruj się na stronie https://wybory.sspw.pl wypełnij wszystkie potrzebne dane, zgłoś swoją kandydaturę iii to wszystko!

Jedyne co pozostaje Ci teraz do zrobienia, to zachęcenie innych do głosowania na Ciebie podczas kampanii wyborczej, która trwa do 6 listopada do 23:59, a następnie…
Od 8 do 17 listopada wybierz swoich kandydatów. W tych dniach trwa głosowanie na Politechnice. Zagłosuj i sam wybierz swój WRS/RM!

Jeśli jednak nie zachęciły Cię korzyści płynące z bycia „samorządowcem” ale nadal chciałbyś zaangażować się w wyborach to być może powinieneś pomóc je zorganizować?
To również możesz zrobić! Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja od środka a przy okazji stać się częścią projektu - zgłoś się do Komisji Wyborczej swojego Wydziału bądź Domu Studenckiego! Jak to zrobić? Wystarczą 3 proste kroki:
do 25 października zarejestruj się na stronie: https://wybory.sspw.pl wypełnij wszystkie potrzebne dane i zgłoś swoją kandydaturę,
- Przejdź przez szkolenie organizowanie specjalnie dla członków Komisji Wyborczej,
- Przeprowadź Wybory na Kadencję 2019 w dniach 8 – 17 listopada!

Jeśli nadal Cię nie przekonaliśmy to w dniach 8-17 listopada oddaj głos na wybranych kandydatów i pamiętaj – TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE! GŁOSUJESZ – DECYDUJESZ!