Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich to cykliczne wydarzenie organizowane już po raz szósty. Ma ono na celu przybliżyć studentom możliwości krótko- i długoterminowych wyjazdów zagranicznych.

Jeżeli chcesz spędzić następny semestr w Hiszpanii studiując swój kierunek, masz ochotę wyjechać na staż do Niemiec, zwiedzić Kijów albo Budapeszt, koniecznie odwiedź nas podczas Targów Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich! Przez cały dzień będziesz mieć możliwość podejścia i porozmawiania z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o programach typu Erasmus, DAAD, wymianach narodowych, zagranicznych stażach i innych sposobach wyjazdu w ramach nauki oraz zdobywania doświadczenia. Pomogą Ci również załatwić formalności i skierują do odpowiednich osób.

W roku 2017 Targi odbędą się 23 listopada. W programie przewidziana jest m.in. Strefa Studenta z międzynarodowym turniejem piłkarzyków oraz wykłady tematyczne podróżników i studentów, którzy korzystali z ofert wyjazdów zagranicznych.

Wydarzenie organizują: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej International Exchange Erasmus Student Network ESTIEM LG Warsaw BEST Warsaw IAESTE Poland Politechnika Warszawska Centrum Współpracy Międzynarodowej

Zapraszamy na Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich!


Kontakt:
Maja Tureczek-Zakrzewska (majatureczekzakrzewska@gmail.com)

Created: Tue, 2017-04-25 15:44
Last update: Thu, 2018-10-25 14:55